Back-Up Servisi
  Ana sayfa > Hizmetler > Back-Up Servisi
  HİZMETLER
  » Kurumsal Gelişim Danışmanlığı
  » Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri
  » Ticari Süreçler Danışmanlık Hizmetleri
  » Gıda ve İş Güvenliği Danışmanlığı
  » Back-Up Servisi
  » Sosyal Medya PR
  » Dış Ticaret Brokerliği
Back-Up Servisi

Web Sitesi Tasarım
Kurumsal kimliğinize uygun, özgün tasarıma sahip, kullanıcı dostu ara yüzü ile web sitesi çözümleri sunmaktayız. Yapılan kurumsal web sitesi tasarımının bize iyi bir referans olmasını ister ve bunun bilinciyle hareket ederiz.

İş süreci boyunca ve sonrasında gereken her türlü desteği vermeyi ilke ediniriz. Yaptığımız web sitelerinde erişebilirlik, ulaşılabilirlik, hızlı yüklenme, arama motorlarında bulunabilirliğe büyük önem veririz. Web sitesi çözümlerimiz için hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Web Sitesi Tasarım
Hızla gelişen teknoloji ile birlikte mobil cihazların kullanımı her geçen gün artmaktadır. Artık kullanıcılar aradıkları ürün ya da hizmetleri mobil cihazlar ile aramakta ve siteleri ziyaret etmektedir. Web sitenizi mobil cihazlarla ziyaret ettiğinizde sayfayı büyütmek, sağa sola kaydırma zorunda kalıyorsanız, web siteniz mobil cihazlara uyumlu değildir. Mobil web sitesi çözümlerimiz için hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İçerik Güncelleme Hizmeti
Mevcut web sitenize ait içerikleri güncellenmesi, teknik sorunların düzeltilmesi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim geçebilirsiniz.

Arama Motoru Reklamcılığı
Web siteniz ne kadar güzel bir tasarıma ve içeriğe sahip olursa olsun, eğer arama sonuçlarında çıkmıyorsa, büyük bir okyanusta yer alan küçük bir ada gibi, sadece o adayı bilenlerin ziyaret ettiği bir yerden öteye gidemez. Google başta olmak üzere Yandex, Bing ve Yahoo arama motorlarında firmanız, ürün yada hizmetlerinizle ilgili aramalarda sitenizin yer alması için Arama motoru reklamcılığı en etkili ve hızlı yöntemdir. Bu konuda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
NDC Danışmanlık © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Hizmetler | Eğitimler | Referanslar | Etkinlikler | İletişim web tasarım