Ticari Süreçler Danışmanlık Hizmetleri
  Ana sayfa > Hizmetler > Ticari Süreçler Danışmanlık Hizmetleri
  HİZMETLER
  » Kurumsal Gelişim Danışmanlığı
  » Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri
  » Ticari Süreçler Danışmanlık Hizmetleri
  » Gıda ve İş Güvenliği Danışmanlığı
  » Back-Up Servisi
  » Sosyal Medya PR
  » Dış Ticaret Brokerliği
Ticari Süreçler Danışmanlık Hizmetleri

Ticari Süreçler Danışmanlık Departmanımızda sözleşmeler, birleşme ve devralma, gayrimenkul, şirket kuruluşu, iş hukuku ile ilgili hususlar, inşaat, bankacılık ve finans dahil olmak üzere; kısaca tüm ticaret hayatını kapsayacak biçimde hizmet veriyoruz.

Ticari sözleşmeler, alım satım sözleşmeleri, acentelik sözleşmeleri, distribütörlük sözleşmelerini, joint-venture sözleşmelerini,hizmet sözleşmelerini,taşımacılık sözleşmelerini,lisans sözleşmelerini, bayilik sözleşmelerini ve ticaret hayatındaki her türlü sözleşmeyi hazırlıyor, danışanımızla birlikte pazarlık yapıyor ve tüm operasyon sürecinde yanlarında oluyoruz.

Ticari Süreçler Danışmanlık Departmanımız ayrıca birleşme ve devralma süreçlerinde, joinventurelarda ve distribütörlük anlaşmalarında ,her türlü bürokratik süreçte ,rekabet hukuku alanındaki hukuki meselelerde danışanlarımıza hizmet vermekteyiz.

Kısaca bahsettiğimiz hizmetlerin icrasına değinmek gerekirse;
Yazılı Bilgilendirme Çalışmaları: Güncel yasal düzenlemeler ile ilgili düzenli olarak danışanlarımıza e-mail yoluyla bilgilendirme ve hatırlatma yapıyoruz. Yapılan düzenlemelerin çok kapsamlı olması durumunda kitapçıklar hazırlıyor,bastırarak kendilerine ulaştırıyoruz.Her an ellerinin altında bulunacak küçük rehber kitapçıklardan oluşan çalışmalarımız, danışanlarımızın iş hayatında güncel mevzuatı yakalamalarını sağlıyor. Bu çalışmaları hazırlarken danışanlarımızın sektörel ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz.

Eğitim Çalışmaları: Çeşitli kurum ve kuruluşlarda konferans, büyük çaplı şirket danışanlarımızın şirketlerinde şirket içi eğitim olarak bire bir bilgilendirme çalışmaları yapıyoruz.

Danışmanlık ve Takip: Danışmanlarımızın dahil olduğu her türlü hukuki ilişkinin her aşamasında sözlü ve yazılı danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.Şirket kuruluşu ,ithalat,ihracat ve diğer ticari işlemlerde birebir işlemlerin takibini yapıyoruz.

Sözleşmeler: Sözleşme Hukuku, hem genel hukukun tamamını kapsayan, hem de tamamen ayrı bir tekniği gerektiren ;hem hukuki hem de ticari bilgi altyapısı gerektiren bir disiplindir. Her biri başlı başına risk anlamına gelen, özellikle de dış ticaret alanında ise birkaç kat daha risk taşıyan sözleşmelerin doğru hazırlanması, pazarlık sürecine kadar tüm ticari sürecin bir uzman tarafından takip edilmesi ticari riskleri asgari düzeye indirecektir.
NDC Danışmanlık © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Hizmetler | Eğitimler | Referanslar | Etkinlikler | İletişim web tasarım